Підсумкова таблиця (1)
результатів відкритої першості Сумської області з радіозв‘язку на коротких хвилях
серед молодіжних радіостанцій 29.04.2015 р. (Загальнокомандний залік)
Місце |
Позивний сигнал |
Приналежність радіостанції |
Склад команди |
зав’язків |
очок |
% підтвердження |
1. |
UT0AZA |
МЦПО (міський центр позашкільної освіти) м. Глухів |
Євтушенко Ігор, Герасименко Микита, Снігур Богдан, тренер: Кузовой Віталій Анатолійович (UT5AZ) |
82 |
932 |
89,19 |
2. |
UX6FZZ |
міська станція юних техніків м. Ізмаїл, Одеська обл. |
Дерменжи Сергій, Сидоренко Юрій, Паньків Іван, тренер: Лаврека Микола Михайлович (UX0FF) |
74 |
816 |
90,63 |
3. |
UR4CWE |
Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ, м. Сміла, Черкаська область |
Скоромний Володимир, Цісельська Оксана Тренер: Шиян Володимир Гнатович (US5CCO) |
68 |
809 |
90,63 |
4. |
UR6GZL |
м. Генічеськ, районна станція юних техніків |
Дяченко Дмитро, Кольцов Микола, тренер: Узунов Олександр Олександрович |
74 |
783 |
83,08 |
5. |
UR6GZZ |
СЮТ с. Преображенка, Херсонська обл. |
Смульська Олена, Вечірко Вікторія, тренер: Лесько Н. Д. (UW1GQ) |
84 |
724 |
72,60 |
6. |
UR4MWO |
Будинок дітей та юнацтва, м. Сталобільськ, Луганська обл. |
Стефанова Юлія, Бакуліна Інна, Перкін Володимир, тренер: Стефанов, Володимир Генадійович |
77 |
704 |
81,16 |
7. |
UR4LXB |
Міський БДЮТ м. Чугуїв, Харківська обл. |
Конохов Ілля, Конохова Вероніка, тренер: Логвиненко Станислав Михайлович - UT2LY |
71 |
663 |
79,03 |
8. |
US4QWE |
Школа «Надія», с.м.т. Чернігівка, Запорізька обл., гурток при Запорізькому ЦНТТУМ «ГРАНІ» |
Прокопенко Іван, Ровжа Василь, тренер: Харчук Валерій Миколайович |
57 |
639 |
92,31 |
9. |
UR4EXL |
СЮТ Ленінського району, м. Дніпропетровськ |
Мотроненко Костянтин, Авраменко Михайло, Демецький Вадим, тренер: Сиваков Ігор Андрійович UT4EG |
63 |
618 |
83,02 |
10. |
UR5AZP |
м. Путивль, центр позашкільної роботи |
Лайко Кирил, Грамотін Денис, тренер: Орєхов Анатолій Миколайович |
63 |
592 |
79,63 |
11. |
UR6GWH |
СШ, с. м. т. Партизани, Херсонської обл. |
Літастанська Ксенія, Смаілова Ельзара, тренер: Бай Анатолій Васильович |
50 |
552 |
84,09 |
12. |
UR3QWA |
Запорізька обл. ЗОШ с. Біленьке, гурток при Запорізькому ЦНТТУМ «ГРАНІ» |
Нечет Ігор, Нужний Артур тренер: Халавка Олександр Васильович |
56 |
489 |
66,00 |
13. |
UY7AWW |
м. Конотоп, станція юних техніків |
Іллєнко Павло, Стельмух Олександр, Северин Іван, тренер: Юшков Сергій Васильович |
50 |
442 |
65,96 |
14. |
UR4PWJ |
ЦНТТУМ м. Луцьк, Волинська обл. |
Петрушко Дмитро, Наконечний Святослав, Антонюк Андрій, тренер: Зінчук Віктор Олександрович (US1PS) |
35 |
406 |
84,85 |
15. |
UR6GWZ |
Радіоклуб «Супутник» м. Херсон |
|
29 |
345 |
89,29 |
16. |
UR4DWK |
Обл. СЮТ, м. Ужгород, Закарпатська обл. |
|
21 |
262 |
88,89 |
17. |
RK1QWX |
Радіо-гурток при Вологодському коледжі зв’язку та інформаційних технологій. Російська федерація |
Красов Владислав, Анріянова Анна, Барцева Надія. тренер: Дорфман Йосип Григорович (UA1QBE) |
20 |
187 |
68,75 |
18. |
UR4AWL |
м. Шостка, міська станція юних техніків |
Єкименко Іван, Тросман Олексій, Мацак Данило, тренер: Манаков Олександр Миколайович (UT5AT) |
14 |
160 |
85,71 |
19. |
UR6GZY |
ЗОШ с. Радянське, Херсонська обл. |
Боднар Аріанна, Нестеренко Юлія, тренер: Самолюк Василь Васильович |
17 |
153 |
56,25 |
Індивідуальні станції до 18: |
||||||
1. |
US5FCV |
м. Ізмаїл, Одеська обл. |
Цимерман Вячеслав, тренер Лаврека Микола Михайлович (UX0FF) |
11 |
102 |
66,67 |
Звіт для контролю: |
||||||
1. |
UR5WCQ |
м. Дрогобич, Львівська обл. |
Сахно Павло Васильович |
70 |
679 |
78,33 |
Не надіслані або невірно оформлені звіти: |
||||||
UT4URO, UT4UXB, UR4KWR |
Підсумкова таблиця (2)
результатів відкритої першості Сумської області з радіозв‘язку на коротких хвилях
серед молодіжних радіостанцій 29.04.2015 р. (обласний залік)
Місце |
Позивний сигнал |
Приналежність радіостанції |
Склад команди |
зав’язків |
очок |
% підтвердження |
1. |
UT0AZA |
МЦПО (міський центр позашкільної освіти) м. Глухів |
Євтушенко Ігор, Герасименко Микита, Снігур Богдан, тренер: Кузовой Віталій Анатолійович (UT5AZ) |
82 |
932 |
89,19 |
2. |
UR5AZP |
м. Путивль, центр позашкільної роботи |
Лайко Кирил, Грамотін Денис, тренер: Орєхов Анатолій Миколайович |
63 |
592 |
79,63 |
3. |
UY7AWW |
м. Конотоп, станція юних техніків |
Іллєнко Павло, Стельмух Олександр, Северин Іван, тренер: Юшков Сергій Васильович |
50 |
442 |
65,96 |
4. |
UR4AWL |
м. Шостка, міська станція юних техніків |
Єкименко Іван, Тросман Олексій, Мацак Данило, тренер: Манаков Олександр Миколайович (UT5AT) |
14 |
160 |
85,71 |
Підсумкова таблиця (3)
результатів відкритої першості Сумської області з радіозв‘язку на коротких хвилях
серед молодіжних радіостанцій 29.04.2015 р. (команди учасники інших країн та областей України)
Місце |
Позивний сигнал |
Приналежність радіостанції |
Склад команди |
зав’язків |
очок |
% підтвердження |
1. |
UX6FZZ |
міська станція юних техніків м. Ізмаїл, Одеська обл. |
Дерменжи Сергій, Сидоренко Юрій, Паньків Іван, тренер: Лаврека Микола Михайлович (UX0FF) |
74 |
816 |
90,63 |
2. |
UR4CWE |
Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ, м. Сміла, Черкаська область |
Скоромний Володимир, Цісельська Оксана Тренер: Шиян Володимир Гнатович (US5CCO) |
68 |
809 |
90,63 |
3. |
UR6GZL |
м. Генічеськ, районна станція юних техніків |
Дяченко Дмитро, Кольцов Микола, тренер: Узунов Олександр Олександрович |
74 |
783 |
83,08 |
4. |
UR6GZZ |
СЮТ с. Преображенка, Херсонська обл. |
Смульська Олена, Вечірко Вікторія, тренер: Лесько Н. Д. (UW1GQ) |
84 |
724 |
72,60 |
5. |
UR4MWO |
Будинок дітей та юнацтва, м. Сталобільськ, Луганська обл. |
Стефанова Юлія, Бакуліна Інна, Перкін Володимир, тренер: Стефанов, Володимир Генадійович |
77 |
704 |
81,16 |
6. |
UR4LXB |
Міський БДЮТ м. Чугуїв, Харківська обл. |
Конохов Ілля, Конохова Вероніка, тренер: Логвиненко Станислав Михайлович - UT2LY |
71 |
663 |
79,03 |
7. |
US4QWE |
Школа «Надія», с.м.т. Чернігівка, Запорізька обл., гурток при Запорізькому ЦНТТУМ «ГРАНІ» |
Прокопенко Іван, Ровжа Василь, тренер: Харчук Валерій Миколайович |
57 |
639 |
92,31 |
8. |
UR4EXL |
СЮТ Ленінського району, м. Дніпропетровськ |
Мотроненко Костянтин, Авраменко Михайло, Демецький Вадим, тренер: Сиваков Ігор Андрійович UT4EG |
63 |
618 |
83,02 |
9. |
UR6GWH |
СШ, с. м. т. Партизани, Херсонської обл. |
Літастанська Ксенія, Смаілова Ельзара, тренер: Бай Анатолій Васильович |
50 |
552 |
84,09 |
10. |
UR3QWA |
Запорізька обл. ЗОШ с. Біленьке, гурток при Запорізькому ЦНТТУМ «ГРАНІ» |
Нечет Ігор, Нужний Артур тренер: Халавка Олександр Васильович |
56 |
489 |
66,00 |
11. |
UR4PWJ |
ЦНТТУМ м. Луцьк, Волинська обл. |
Петрушко Дмитро, Наконечний Святослав, Антонюк Андрій, тренер: Зінчук Віктор Олександрович (US1PS) |
35 |
406 |
84,85 |
12. |
UR6GWZ |
Радіоклуб «Супутник» м. Херсон |
|
29 |
345 |
89,29 |
13. |
UR4DWK |
Обл. СЮТ, м. Ужгород, Закарпатська обл. |
|
21 |
262 |
88,89 |
14. |
RK1QWX |
Радіо-гурток при Вологодському коледжі зв’язку та інформаційних технологій. Російська федерація |
Красов Владислав, Анріянова Анна, Барцева Надія. тренер: Дорфман Йосип Григорович (UA1QBE) |
20 |
187 |
68,75 |
15. |
UR6GZY |
ЗОШ с. Радянське, Херсонська обл. |
Боднар Аріанна, Нестеренко Юлія, тренер: Самолюк Василь Васильович |
17 |
153 |
56,25 |
Індивідуальні станції до 18: |
||||||
1. |
US5FCV |
м. Ізмаїл, Одеська обл. |
Цимерман Вячеслав, тренер Лаврека Микола Михайлович (UX0FF) |
11 |
102 |
66,67 |
Звіт для контролю: |
||||||
1. |
UR5WCQ |
м. Дрогобич, Львівська обл. |
Сахно Павло Васильович |
70 |
679 |
78,33 |
Не надіслані або невірно оформлені звіти: |
||||||
UT4URO, UT4UXB, UR4KWR |
||||||
Головний
суддя змагань: В. А. Кузовой (UT5AZ) |